دسترسي سريع

بیش از ۶۰ شرکت بازرسی همکار استاندارد، در استان تهران فعالیت دارد

بیش از ۶۰ شرکت بازرسی همکار استاندارد، در استان تهران فعالیت دارد
مدیرکل استاندارد تهران در بازدید از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، از فعالیت بیش از ۶۰ شرکت بازرسی تایید صلاحیت‌شده استاندارد، در استان فعالیت دارند.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، طاهری در بازدید از کلیه بخش‌های این شرکت، تاکید کرد: شرکت‌های بازرسی همکار، بازوی توانای ادارات استانی است. لذا رعایت اخلاق حرفه‌ای برای آنان ضروری است.
وی با تقدیر از خدمات ارزنده این شرکت درخصوص الکترونیکی کردن خدمات و همچنین همکاری‌های این شرکت با اداره‌کل، ادامه داد: شاخص‌های استاندارد باید در فعالیت‌های شرکت های بازرسی به وضوح مشهود باشد.
اداره‌کل استاندارد استان تهران با شرکت مذکور ، برای بازرسی تجهیزات شهربازی، خودرو، دیگ بخار و مخازن تحت فشار، فرهای پخت، جرثقیل، نمونه‌برداری کالا، همکاری می‌کند.
اشکان گلپایگانی، مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در این جلسه، درخصوص فعالیت‌های این شرکت تشریح کرد: شرکت ISQI با سابقه ۳۰ ساله فعالیت، برای حدود ۱۴۵۰نفر اشتغال‌زایی کرده‌است و در زمینه‌های خدمات تست وآزمون، مشاوره، تحقیقات بازار، آموزش، بازرسی و صدور تاییدیه، فعالیت دارد.