دسترسي سريع

بيشتر

نظارت جدی بر بازار لوازم خانگی اعمال می‌شود

مدیرکل استاندارد تهران در حاشیه بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی تهران، تفاهم‌نامه‌‌ای با انجمن صنایع لوازم خانگی ایران امضا کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، محمودرضا طاهری که از سالن‌های این نمایشگاه بازدید کرد، هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه را ایجاد بستری مناسب جهت هموار نمودن مسیر رشد، توسعه کیفیت، استانداردسازی و بهبود اجرای استانداردهای ملی اجباری و تشویقی موجود در حوزه فعالیت انجمن صنایع لوازم خانگی در محدوده استان تهران عنوان کرد.
وی خدمات ارزنده انجمن صنایع لوازم خانگی ایران را برای معرفی واحدهای تولیدی به بازار و مصرف‌کننده، از طریق برگزاری این نمایشگاه قابل تقدیر دانست.
در این جلسه، عباس هاشمی، دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران نیز آمادگی این انجمن را برای همکاری در زمینه حمایت از تولید، صادرات، واردات و توزیع انواع لوازم خانگی، تجهیزات مرتبط و خدمات استاندارد، مشارکت در نظارت بر اجرای استانداردهای اجباری مرتبط، الزام واحدهای صنفی و بازرگانی جهت جلوگیری از تولید و عرضه کالای مغایر با استانداردهای اجباری یا فاقد علامت استاندارد و همچنین مشارکت در نظارت بر واحدهای صنفی و صنعتی و بازرگانی مبنی بر عدم ارائه کالای مغایر با استاندارد اجباری، اعلام کرد.
بیست و یکمین نمایشگاه لوازم خانگی با حضور ۴۱۱ تولیدکننده ایرانی و هفت شرکت خارجی از ترکیه و کره جنوبی، در فضایی به وسعت ۳۶ هزارمتر مربع و با شعار دانایی و توانایی ایرانی در خدمت توسعه ملی از ۲۵ آبان‌ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران درحال برگزاری است.