دسترسي سريع

اخبار اداره كل تهران بيشتر

مدیرکل استاندارد تهران:

ارتقای کیفیت تولیدات، شرط استفاده از بسته‌های حمایتی ویژه واحدهای تولیدی

مدیرکل استاندارد استان تهران با در بازدید از دو واحد تولیدی لبنی در تهران، تاکید کرد: واحدهای تولیدی با ارتقای کیفیت محصولات خود می‌توانند به عنوان واحد نمونه معرفی شوند و از بسته‌های حمایتی ویژه استفاده نمایند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، محمودرضا طاهری در بیست و یکمین بازدید خود از واحدهای تولیدی و خدماتی استان، از خط تولید و آزمایشگاه شرکت لبنی کاله تهران دیدن کرد و در حاشیه این بازدید، تاکید کرد: با تولید محصولات باکیفیت، هم می‌توان به جایگاه خوبی در بازار رقابت دست یافت و هم از بسته‌های حمایتی که مختص تولیدکنندگان نمونۀ استاندارد است، استفاد کرد. این بسته‌ها بمنظور حمایت از تولید، توسط سازمان ملی استاندارد ایران، تدوین و ارایه شده‌است.
شرکت لبنی کاله تهران که در شهرستان شهریار واقع‌شده‌است، با راه‌اندازی پالایشگاه شیر، روزانه ظرفیت دریافت و پالایش 5هزار تن شیر را داراست که پس از جمع‌آوری این مقدار شیر، آن را به اجزایی نظیر پروتئین، لاکتوز، آب شیر و املاح معدنی تجزیه می‌کند.
طاهری در ادامه، از واحد تولیدی شکلی، تولیدکننده کره بازدید کرد. شکلی قدیمی‌ترین تولیدکننده کره بسته‌بندی در ایران، که از سال 1320، بشکل واحد صنفی فعالیت می‌کرده‌است، از 50 سال پیش، واحد تولیدی راه‌اندازی کرد، در حال حاضر برای حدود هزار نیروی متخصص اشتغالزایی کرده‌است.
این واحد برای 4 فرآورده کره پاستوریزه، روغن کره، عسل و خامۀ طعم‌دار پاستوریزه از این اداره‌کل پروانه کاربرد علامت استاندارد اخذ کرده‌است.

 

سایر تصاویر: