دسترسي سريع

مدیرکل استاندارد تهران: سنگ بنای کیفیت، نیروی انسانی متخصص و تجهیزات آزمایشگاهی بروز است

مدیرکل استاندارد تهران:
سنگ بنای کیفیت، نیروی انسانی متخصص و تجهیزات آزمایشگاهی بروز است
محمودرضا طاهری در بازدید از خط تولید و آزمایشگا‌ه‌های شرکت ایران‌یاسا، گفت: شرط اول اخذ پروانه استاندارد برای واحدها، داشتن آزمایشگاه در خود واحد تولیدی است.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، طاهری در سی و هفتمین بازدید خود از واحدهای تولیدی و خدماتی استان، که از یک شرکت تولیدکننده انواع تایر بود، تاکید کرد: بررسی رضایت مشتری و شکایت مشتری از محصولات، از راه‌های ارتقای کیفیت است.
واحد تولیدی مذکور که در محدوده جاده قدیم کرج- شهریار واقع‌شده‌است، برای انواع تایر و تیوپ موتور سیکلت، دوچرخه و شیلنگ و لوله قابل انعطاف سوخت گاز(نوع2) با نام ایران یاسا از این اداره‌کل، پروانه استاندارد اجباری دریافت‌ کرده‌است.
ایران‌یاسا که برای حدود 1300 نفر نیروی متخصص اشتغالزایی کرده‌است، فرآورده‌های دیگری نظیر انواع شیلنگ تک و دوجداره آب، تایر کشاورزی سبک و تایر فرغونی نیز تولید می‌کند و تنها تولیدکننده این قبیل فرآورده‌ها در استان تهران است.
این واحد با سابقه ۵۲ ساله، بزرگترین تولیدکننده تایر دوچرخه و موتورسیکلت، از نظر تیراژ و تنوع محصول، در خاورمیانه است و ۳۰درصد تولیداتش را به سایر کشورها صادر می‌کند.

سایر تصاویر: