دسترسي سريع

اخبار

1399/5/6 دوشنبهبا نظارت و آزمون دوره‌ای بازرسان استاندارد،
تمامی نازل‌های بنزین آزمون‌شده در استان دقیق عمل می‌کنند
مدیرکل استاندارد استان تهران از صحت عملکرد تمام نازل‌های مورد آزمون در جایگاه‌های عرضه سوخت مایع در استان تهران، ازابتدای سال تاکنون، خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، محمودرضا طاهری در تشریح این خبر گفت: بازرسان استاندارد در جریان بازرسی از 4865 نازل‌ بنزین، که با حضور نماینده شرکت ملی پخش فرآورده‌‌های نفتی انجام‌شد، هیچ مورد غیرمنطبق با استاندارد را شناسایی نکردند.

این مقام مسؤول یادآور شد: در راستای اجرای تکالیف ذاتی و قانونی سازمان ملی استاندارد ایران به منظور نظارت بر جایگاه‌های عرضه سوخت مایع و جلوگیری از شائبه کم فروشی، با هدف حفظ و صیانت از حقوق مصرف‌کنندگان، اداره کل استاندارد استان تهران با همکاری آزمایشگاه‌های همکار تایید صلاحیت شده و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان، چهار نوبت در سال اقدام به آزمون دوره‌ای نازل‌های سوخت مایع می‌کند.

طاهری افزود: در صورت صحت عملکرد نازل، برچسب انجام آزمون دوره‌ای، روی آن نصب و قابل مشاهده برای تمام استفاده‌کنندگان خواهد بود؛ و در صورت وجود نقص، تا زمان رفع کامل نقص و انجام آزمون مجدد، از فعالیت نازل مورد نظر توسط شرکت پخش فرآورده های نفتی جلوگیری می‌شود.


نسخه قابل چاپ
بيشتر