چهارشنبه 7 خرداد 1399   00:07:07
آخرين ويرايش سایتآخرين ويرايش سایت
سه‌شنبه 6 خرداد 1399 17:00:24
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1399/2/21 يكشنبه
بازدید سرزده مدیرکل استاندارد تهران از دو واحد تولیدی
مدیرکل استاندارد تهران صبح امروز در بازدید سرزده‌ای، از واحدهای تولیدی پاک، تولیدکننده انواع فرآورده‌های لبنی و سولان، تولیدکننده ماسک، دیدن کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، محمودرضا طاهری در بازدید از خطوط تولید و آزمایشگاه‌های واحد تولیدی پاک، واقع در بزرگراه فتح تهران، گفت: نظارت‌های بازرسان استاندارد از واحدهای تولیدی و واحدهای صنفی، بصورت مستمر در طول سال انجام می‌شود و این امر طبعا، میزان نواقص و تخلفات را به حداقل می‌رساند.
مدیرکل استاندارد تهران از مجموعۀ کنترل کیفیت این واحد خواست، باتوجه به شیوع ویروس کرونا، نظارت بیشتر و سختگیرانه‌ای بر رعایت بهداشت هم در امر تولید، و هم در میان کارکنان خود داشته باشد. وی ضمن تاکید بر رعایت هر چه بهتر پروتکل‌های بهداشتی، رعایت استانداردها و تولید باکیفیت، در مواردی نیز تذکراتی به واحد فوق داد.
وی در بازدید از خط تولید ماسک واحد سولان که با شیوع ویروس کرونا، اقدام به تولید ماسک کرده است، گفت: نیازسنجی دقیق مشتری و بازار، راهی برای جهش تولید است که این تولیدکننده با راه‌اندازی خط تولید ماسک، هم نیاز مصرف‌کننده و بازار بهداشتی کشور را برآورده کرده‌است و هم در رکورد فروش و صادرات تولیدات خود، توانسته به فعالیت خود ادامه دهد.
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.