چهارشنبه 7 خرداد 1399   00:39:45
آخرين ويرايش سایتآخرين ويرايش سایت
سه‌شنبه 6 خرداد 1399 17:00:24
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1399/2/3 چهارشنبهمدیرکل استاندارد تهران در بازدید سرزده از دو واحد تولیدی :
700 پروانه استاندارد در سال گذشته ابطال شد
مدیرکل استاندارد تهران صبح امروز در بازدید سرزده‌ای، از واحدهای تولیدی رافونه، تولیدکننده انواع مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده و بیژن، تولیدکننده انواع چاشنی، دیدن کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، محمودرضا طاهری در بازدید از خطوط تولید و آزمایشگاه‌های واحد تولیدی رافونه، که در شهرک صنعتی صفادشت واقع شده‌است، گفت: نظارت‌های بازرسان استاندارد از واحدهای تولیدی و واحدهای صنفی، بصورت مستمر در طول سال انجام می‌شود و این امر طبعا، میزان نواقص و تخلفات را به حداقل می‌رساند.
وی ضمن اشاره بر ابطال حدود 700 پروانۀ استاندارد در سال گذشته در استان تهران، ادامه داد: در استان تهران، 34 واحد تولیدکننده مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده، از این اداره‌کل پروانه کاربرد علامت استاندارد دریافت‌کرده‌اند، که واحد تولیدی رافونه نیز یک از این واحدهاست.
مدیرکل استاندارد تهران در ادامۀ بازدید سرزده خود از واحدهای تولیدی، از واحد تولیدی انواع چاشنی با نام تجاری بیژن، واقع بزرگراه فتح در جنوب تهران، دیدن کرد.
در این بازدیدها، مدیرکل استاندارد تهران از مجموعۀ کنترل کیفیت این واحد خواست، باتوجه به شیوع ویروس کرونا، نظارت بیشتر و سختگیرانه‌ای بر رعایت بهداشت هم در امر تولید، و هم در میان کارکنان خود داشته باشد. وی ضمن تاکید بر رعایت هر چه بهتر پروتکل‌های بهداشتی، رعایت استانداردها و تولید باکیفیت، در مواردی نیز تذکراتی به واحدهای فوق داد.

 
عكس هاي مرتبط :

نسخه قابل چاپ
بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.