دسترسي سريع

1399/5/11 شنبه
در شرایط سخت همراه تولیدکنندگان هستیم
محمودرضا طاهری درجریان بازدید از واحد پتروشیمی نفت و گاز پارس، صنعت پتروشیمی را از صنایع پیشگام و زیربنایی دانست و گفت: در شرایط سخت تحریم، ما همراه تولیدکنندگان برای گذر از مشکلات هستیم.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، طاهری دراین بازدید که شانزدهیمن بازدید وی از واحدهای تولیدی در استان و در سالجاری است، از خطوط تولید و آزمایشگاه‌های این واحد 20هکتاری دیدن کرد.
طاهری، ورود این تولیدکننده انواع روغن و روانکارها را به صنعت هوایی و دفاعی، و تولید ماسک بعد از شیوع ویروس کرونا، اقدامی ارزنده و بجا دانست و گفت: بروز بودن و همراه با نیاز روز پیش رفتن، از ضرورت‌های موفقیت تولیدکنندگان است.
خلیلی، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس، نیز با اشاره بر سابقه 62 سالۀ تولید این واحد گفت: ما برای 23 فرآورده خود از اداره‌کل استاندارد استان تهران پروانه کاربرد علامت استاندارد اخذ کرده و در چند دوره واحد تولیدی نمونه استاندارد وکیفیت در استان شده‌ایم.
شرکت نفت پارس با ظرفیت تولید سالانه 800هزار تن انواع روانکار، ضمن دستیابی به‌عنوان صادرکننده برتر در سال 98، برای 1200 نفر بصورت مستقیم، و برای 5هزار نفر بصورت غیرمستقیم اشتغالزایی کرده‌است.
 

نسخه قابل چاپ