سه‌شنبه 8 بهمن 1398   04:50:12
آخرين ويرايش سایتآخرين ويرايش سایت
دوشنبه 7 بهمن 1398 15:34:37
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/9/10 يكشنبهنیره پیروزبخت:
لزوم استفاده از بسته‌های حمایتی استاندارد برای تولید
رئیس سازمان ملی استاندارد در آیین تقدیر از واحدهای تولیدی نمونه استان تهران، بر لزوم استفاده از بسته‌های حمایتی این سازمان برای تولیدکنندگان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد تهران، نیره پیروزبخت در مراسم تقدیر از واحد‌های نمونه استاندارد استان تهران با اشاره به برگزاری جلسات متعدد شورای عالی استاندارد کشور با فاصله کم افزود: این نشان دهنده اهمیت موضوع استاندارد و اهمیت دادن مسئولان به آن است.
وی ابراز کرد: اهمیت طرح استاندارد نسبت به گذشته بیشتر شده است و بسیاری از کالا‌های ایرانی برای افزایش اعتماد مردم در پی دریافت نشان استاندارد هستند و ما به عنوان متولی سازمان استاندارد نیاز داریم مفهوم استاندارد را به مردم معرفی کنیم، تا بسیاری از مشکلات و محدودیت‌ها حل شود.
در این مراسم که از 15 واحد تولیدی نمونه استان تهران تقدیر شد، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به افزایش صادرات نسبت به واردات با وجود مشکلات، افزود: این موضوع حاصل صبر و تحمل در برابر تحریم‌ها و سرلوحه قرار دادن اقتصاد مقاومتی است.
وی به رشد و توسعه اقتصادی کشور‌های اروپایی در اواخر دهه ۹۰ میلادی اشاره کرد و گفت: در آن سال‌ها این کشور‌ها برای رهایی از مشکلات زیست محیطی و آب مورد استفاده، با طراحی استاندارد‌های جدید، تولید فولاد را در کشورشان محدود و تمایل به استفاده از تولیدات کشورمان داشتند.
پیروزبخت، تلاش و ایستادگی تولیدکنندگان را قابل تحسین دانست و افزود: باید از تولیدات با کیفیت این واحد‌ها حمایت شود.
این مقام مسؤول افزود: در دهه‌های گدشته همزمان با افزایش تکنولوژی برخی از بنگاه‌های اقتصادی مانند فولاد سازی به دلیل مشکلات زیست محیطی مجبور به تعییر رویه فعالیت خود شدند با این وجود هنوز نیازمند بازنگری جدی در این حوزه هستیم.
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.