چهارشنبه 7 خرداد 1399   08:00:26
آخرين ويرايش سایتآخرين ويرايش سایت
چهارشنبه 7 خرداد 1399 00:42:45
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/4/11 سه‌شنبهرئیس سازمان ملی استاندارد ایران
حامی تولیدکنندگان باکیفیت هستیم
نیره پیروز بخت از خطوط تولید دو واحد تولیدی نمونه استان تهران، دیدن کرد و درجریان مسایل صنفی و مشکلات تولید آن‌ها قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان تهران، در این بازدیدها که معاون نظارت بر اجرای استاندارد و برخی دیگر از مقامات سازمان و مدیرکل استاندارد استان حضور داشتند، از دو واحد تولیدی مام‌همبرگر، تولیدکننده انواع فرآورده‌های گوشتی، آرد تابان، تولیدکننده آرد، بازدید شد؛ پیروزبخت در این بازدیدها بر حمایت از تولیدکنندگان باکیفیت تاکید کرد.
وی در بازدید از واحد تولیدی مام همبرگر که حدود 40 سال قدمت دارد، ضمن بازدید از خطوط تولید و آزمایشگاه‌های این کارخانه، قول همکاری و رفع مشکلات واحدهای پروتئینی در زمینه آزمون‌های بافت‌شناسی و تجدیدنظر استاندارد‌های ملی مربوطه را داد و گفت: رویکرد فرایند محوری متضمن کیفیت تولیدات است و به اندازه رعایت استاندارد خود کالاها اهمیت دارد.
معاون رئیس جمهور همچنین، در بازدید از کارخانه آرد تابان، واحد نمونه استاندارد در استان تهران درسال گذشته، در جریان مشکلات صنف آرد کشور قرار گرفت. در این بازدید که رئیس کانون آرد کشور حضور داشت، در خصوص تشویقی شدن استاندارد سبوس، بی‌کیفیت بودن گندم تحویلی به کارخانه‌های آرد و ... بحث و گفتگو شد.
 
عكس هاي مرتبط :

نسخه قابل چاپ
بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.