چهارشنبه 29 خرداد 1398   01:09:39
آخرين ويرايش سایت
سه شنبه 28 خرداد 1398 16:10:53
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/3/22 چهارشنبه در اولین جلسه شورای استاندارد استان تهران مطرح شد:
توسعه هر کشور در گروی رعایت استانداردهاست
اولین جلسه شورای استاندارد استان تهران در سالجاری، با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، استاندار تهران و برخی مدیران‌کل استان، ظهر امروز در محل استانداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان تهران، پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در این جلسه با اشاره بر سهم روزافزون استاندارد حلال در اقتصاد دنیا گفت: در این زمینه اقداماتی رو به جلویی در کشور آغاز شده که عرصه اشتغال و درآمد خوبی برای بخش خصوصی است.
انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران نیز در جلسۀ شورای استاندارد با تاکید ضرورت تشکیل جلسات این شورا که در ارتباط مستقیم با سلامت و ایمنی آحاد مردم است، گفت: همه دستگاه‌های اجرایی باید به اجرایی شدن مصوبات این شورا کمک کنند. وی با اشاره بر نقش حوادث و سوانح جاده‌ای در نرخ مرگ و میر در ایران، بر اجرای سختگیرانه استاندارد خودرو و موتورسیکلت تاکید کرد.
در این جلسه، طاهری، مدیرکل استاندارد استان تهران نیز با ارایه گزارشی از اقدامات و عملکرد سال گذشته این اداره‌کل، به تشریح وضعیت تجهیزات بازی مهدکودک‌ها، مخازن و جایگاه‌های CNG، آسانسورها و پله‌های برقی در استان تهران پرداخت.
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.