چهارشنبه 13 فروردين 1399   00:01:20
آخرين ويرايش سایتآخرين ويرايش سایت
سه‌شنبه 12 فروردين 1399 21:04:13
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/10/29 يكشنبه
تاسیس اولین دفتر استانداردسازی در استان تهران
با تصویب آیین‌نامۀ اجرایی قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، اولین دفتر استانداردسازی در پژوهشکده اسناد و کتابخانۀ ملی ایران با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، تاسیس شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، این دفتر با حضور نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، اشرف بروجردی، رئیس سازمان اسناد و کتابخانۀ ملی ایران، سودابه یحیی‌زاده، معاون تدوین و ترویج استاندارد سازمان، محمودرضا طاهری، مدیرکل استاندارد استان تهران و عزیزی، رئیس پژوهشکده اسناد و کتابخانه ملی ایران، پس از تصویب و ابلاغ آیین‌نامه اجرایی قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، راه‌اندازی شد.
پیروزبخت در این مراسم با تاکید بر ضروت تاسیس دفاتر استانداردسازی در دستگاه‌های اجرایی، گفت: راه‌اندازی و تاسیس دفاتر استانداردسازی بر اساس تبصره یک ماده 3 قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد صورت می‌گیرد.

مدیرکل استاندارد تهران نیز در این مراسم، با اشاره بر ضرورت راه‌اندازی این دفتر در پژوهشکده مذکور، بر اساس اهداف و وظایف، خاطرنشان کرد: ما همواره آماده خدمت‌رسانی به دستگاه‌های اجرایی مشتاق به امر، در استان تهران هستیم و این امر را در شورای استاندارد استان نیز مطرح و پیگیری کردیم.

شروع استانداردسازی در پژوهشکده اسناد و کتابخانۀ ملی از سال 1392 با تدوین استانداردهای ملی ایران آغاز و تاکنون، 92 استاندارد ملی با دبیری و مشارکت این پژوهشکده تدوین شده‌است.


نسخه قابل چاپ
بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.