دوشنبه 11 فروردين 1399   04:25:05
آخرين ويرايش سایتآخرين ويرايش سایت
يكشنبه 10 فروردين 1399 23:17:33
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/9/27 چهارشنبه
بازرسی نازل‌های سوخت پس از افزایش بهای بنزین
مدیرکل استاندارد تهران گفت: پس از افزایش بهای بنزین، بیش از 2هزار نازل را بطور تصادفی بازرسی کردیم و هیچیک از نازل‌ها کم فروشی نداشتند.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، با افزایش بهای بنزین، نظارت‌های بازرسان استاندارد بر نازل‌های سوخت مایع،  شدت و با اجرای طرحی، کم‌فروشی جایگاه‌های سوخت مایع استان تهران، مورد بررسی قرار گرفت.
محمودرضا طاهری با اشاره بر اینکه، نازل‌های سوخت، طبق روال سالانه 4 مرتبه بازرسی می‌شوند، در تشریح این خبر گفت: در طرح یک ماهۀ تشدید بازرسی‌ها، پس از افزایش بهای بنزین، بازرسان استاندارد در 104 جایگاه سوخت مایع، 1645 نازل بنزین معمولی، 343 نازل بنزین سوپر و 152 نازل نفت گاز را بازرسی کردند؛ که در نتیجه آن، صحت کارکرد تمامی نازل‌ها تایید شد.
این مقام مسؤول همچنین افزود: از ابتدای سال تا کنون، بالغ بر 13 هزار آزمون بر روی نازل‌های سوخت مایع استان تهران انجام شده که تنها، کمتر از یک درصد از نازل‌ها با استاندارد منطبق نبودند.
وی در خصوص یک درصد نازل‌های دارای عدم انطباق گفت: این نازل‌ها به شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اطلاع‌رسانی و پس از اصلاح نازل زیر نظر این شرکت، مجددا مورد آزمون قرار می‌گیرد.
 
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.