دوشنبه 28 بهمن 1398   02:52:10
آخرين ويرايش سایتآخرين ويرايش سایت
يكشنبه 27 بهمن 1398 14:23:40
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/11/21 دوشنبه
افتتاح فاز دوم ساختمان اداره‌کل استاندارد استان تهران
همزمان با دهۀ مبارک فجر، فاز دوم ساختمان اداره‌کل استاندارد استان تهران، باحضور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، استاندار تهران و جمعی از مسؤولان سازمان ملی استاندارد ایران  افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، در آیین افتتاح فاز دوم ساختمان این اداره‌کل، نیره پیروزبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران بطور همزمان این پروژه را افتتاح کردند.

پیروزبخت در این مراسم با تاکید بر ضرورت ارتقای تجهیزات به موازات موضوعات جدید پیش رو، نظیر بیوتروریسم، حلال و اصالت سنجی، گفت: ما برای اینکه حرفی در گفتن برای موضوعات جدید داشته‌باشیم، باید امکانات خود را نیز به روز کنیم.

استاندار تهران نیز در گفت: باید اعتبارات استان تهران با توجه به حجم ماموریت‌های محوله باشد، اما متاسفانه این امر تاکنون محقق نشده‌است. وی با اشاره بر اینکه افزایش 220هزار نفری جمعیت استان تهران در هرسال، ادامه داد: مسؤولان کلان کشور باید به استان تهران نگاه ویژه داشته‌باشند.

طاهری، مدیرکل استاندارد تهران در گزارشی که از اقدامات این اداره‌کل ارایه داد، گفت: استان تهران، به رغم باور مسؤولان، استان کم برخوردار محسوب می‌شود، چون اعتبارات و نیروی انسانی شاغل در آن، با حجم وظایف محوله ، همخوانی ندارد.

عكس هاي مرتبط :

نسخه قابل چاپ
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.