اخبار
مدیرکل استاندارد تهران
مدیرکل استاندارد تهران
مدیرکل استاندارد تهران در هفته دولت، بیش از 3700 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی استان انجام شد محمودرضا طاهري در جریان بازدید از واحد تولیدی نفت ایرانول، گفت: واحدهای تولیدی و تولیداتشان زیر ذره‌بین بازرسان استاندارد اند. به گزارش روابط عمومي اداره كل استاندارد استان تهران، بازدید از واحد تولیدی نفت ایرانول، تولیدکننده انواع فرآورده‌های نفتی، هفدهمین بازدید مدیرکل استاندارد تهران از واحدهای تولیدی و خدماتی استان و در راستای حمایت از تولیدکننده‌های استان، در سومین روز از هفته دولت صورت گرفت. طاهری در این خصوص گفت: در سالی که مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامگذاری کردند و علی رغم تحریم‌ها که مشکلاتی را ایجاد کرده ما در کنار تولیدکنندگان که رزمندگان خط مقدم تولید هستند، ایستاده ایم.
وی با اشاره بر انجام 3هزار و 750 بازرسی از واحدهای تولیدی استان در 5ماهه نخست سال، توسط بازرسان استاندارد، ادامه داد: بازرسان بصورت مستمر و تصادفی از واحدهای تولیدی بازرسی، نمونه برداری و آزمون انجام می‌دهند.
طاهری همچنین تصریح کرد: ایرانول باید با استاندارد‌های کارخانه‌ای موجود و با کمک اداره استاندارد نسبت به تدوین هرچه قوی‌تر استاندارد‌های داخلی اقدام نماید، تا برند ایرانول بیش از پیش و با توان موجود جزء برند‌های برتر در منطقه شود.
گفتنی است، دراین جلسه مدیرکل استاندارد استان تهران و هیات همراه از مجموعه پالایشگاه روغن سازی ایرانول، آزمایشگاه‌ها و واحد تحقیق و توسعه بازدید کردند.