دوشنبه 5 فروردين 1398   18:25:12
آخرين ويرايش سایت
دوشنبه 5 فروردين 1398 13:21:15
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/12/27 دوشنبه
فراخوان مشارکت در جایزه ملی کیفیت ایران
همانگونه که مطلعید به موجب قانون تقویت و توسعه استاندارد کشور مصوب مجلس شورای اسلامی و مصوبات شورای عالی استاندارد و در جهت توسعه دانش مدیریت کیفیت، جایزه ملی کیفیت ایران بر اساس یک مدل بومی و مطابق نظامات رایج بین المللی نظیر مالکوم بالدریج، دمینگ، بنیاد مدیریت کیفیت اروپایی و ... تصویب و تا کنون پانزده دوره ارزیابی و مراسم اختتامیه آن با حضور مقامات عالی کشور با موفقیت برگزار شده است. این جایزه با تولیت قانونی سازمان ملی استاندارد ایران و با مشارکت جدی وزارتخانه ها و سازمانهای حاکمیتی به منظور جاری نمودن مدیریت کیفیت اثربخش و دستیابی به موفقیت پایدار بنگا ههای تولیدی و خدماتی در کشور پایه گذاری شده است و همه ساله از برگزیدگان در روز 18 آبان مصادف با روز ملی کیفیت تقدیر به عمل می آید. بر اساس قانون، این جایزه به عنوان تنها جایزه رسمی، ملی و قانونی کشور در زمینه کیفیت است که لزوم دریافت تندیس زرین آن از دست عالی ترین مقام اجرایی کشور مصوب شده است.
سازمان ملی استاندارد ایران بعنوان مسئول تدوین و اجرای نظام ملی کیفیت در کشور ضمن دعوت از کلیه فعالین حقوقی در عرصه کسب و کار کشور به مشارکت فعال در این حرکت ملی و شرکت در فرآیند ارزیابی جایزه ملی کیفیت ایران بعنوان تنها جایزه رسمی کشور در زمینه کیفیت، توصیه اکید دارد از توسل به جوایز متفرقه فاقد اعتبار و بی پایه و اساس که حاصلی جز اتلاف منابع ندارد، پرهیز فرمایند.
در این راستا وبگاه رسمی جایزه ملی کیفیت ایران به نشانی (www.inqa.org) و انجمن مدیریت کیفیت ایران بعنوان مجری رسمی فرآیند ثبت نام و ارزیابی درچارچوب مصوبات شورای سیاستگذاری جایزه ملی کیفیت ایران با حضور نمایندگان رسمی دستگاههای دولتی و تشکل های علمی و تخصصی معرفی می شود و دبیرخانه این جایزه مستقر در این معاونت پاسخگویی ابهامات و سوالات و استعلامات مرتبط می باشد.

نسخه قابل چاپ
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.