شنبه 30 شهريور 1398   11:51:29
آخرين ويرايش سایت
شنبه 30 شهريور 1398 11:49:01
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/6/4 دوشنبه
کمیته فنی متناظر ISIRI/TC178 برای انتخاب اعضای جدید تشکیل جلسه داد
کمیته فنی متناظر آسانسورها، پله برقی‌ها و پیاده‌روهای متحرک، صبح دیروز برای انتخاب اعضای جدید در اداره‌کل استاندارد استان تهران، تشکیل جلسه داد.
 
کمیته فنی متناظر "آسانسورها، پله برقی‌ها و پیاده‌روهای متحرک"، صبح دیروز برای انتخاب اعضای جدید در اداره‌کل استاندارد استان تهران، تشکیل جلسه داد. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، این کمیته که اعتبار احکام مسؤولان و اعضای آن به اتمام‌رسیده‌بود، برای انتخاب اعضا تشکیل جلسه داد و با رای‌گیری اعضای جدید انتخاب شد. در این جلسه که نمایندگان صنعت آسانسور و شرکت‌های بازرسی تاییدصلاحیتشده حضور داشتند، محمودرضا طاهری بر اهمیت و ضرورت فعال‌تر نمودن کمیته متناظر فوق تاکید و اظهار امیدواری کرد: در سال آینده با تلاش و حضور فعال اعضای جدید، این کمیته بتواند وضعیت عضویت ایران را از عضو ناظر به عضو فعال ارتقا دهد. در ادامه جلسه، حمیده نیک‌بین،  نماینده دفتر مطالعات تطبیقی و مشارکت در تدوین استانداردهای بین‌المللی سازمان ملی استاندارد ایران ، ساختار این کمیته و وظایف اعضای هیئت رئیسه شامل رئیس ، نایب رئیس و دبیر را شرح داد.
با اعلام نتایج انتخابات تعیین هیئت رئیسه، علی ملکی، نماینده جامعه ممیزی بازرسی آسانسور کشور، به عنوان رئیس، شهریار عطاریان، مدیرعامل یکی از شرکت‌های بازرسی همکار اداره‌کل، به عنوان نایب رئیس، و محمد امین موسوی، مسئول واحد آسانسور و پله برقی اداره‌کل استاندارد استان تهران، به عنوان دبیر این کمیته انتخاب شدند.
در پایان، هر یک از منتخبین به تشریح سوابق و برنامه‌های آتی خود پرداختند؛ که محمد امین موسوی، نماینده اداره‌کل استاندارد استان تهران، هفت کارگروه زیر شاخه این کمیته را شرح داد و هدف آتی کمیته را، حضور ایران در لیست اعضای فعال این کمیته و برقراری سیستم مدیریتی پایین به بالا عنوان کرد. 


 

نسخه قابل چاپ
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.