چهارشنبه 7 خرداد 1399   00:37:43
آخرين ويرايش سایتآخرين ويرايش سایت
سه‌شنبه 6 خرداد 1399 17:00:24
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/2/20 شنبه
واگذاری مسؤولیت دو گروه کاری تدوین استانداردهای بین‌المللی ISO به اداره‌کل استاندارد تهران
معاون استانداردسازی و آموزش اداره‌کل استاندارد استان تهران با اشاره بر فعالیت‌های بین‌المللی کمیته‌های فنی متناظر در استان تهران، گفت: مسئولیت دو گروه کاری تدوین استانداردهای بین‌المللی ISO به دو کمیته فنی متناظر تحت پوشش این اداره‌کل واگذار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان تهران، مهناز مقتدر در این خصوص افزود: با تلاش متخصصان کمیته‌های متناظر تحت پوشش و با همکاری این اداره‌کل، مسؤولیت دو گروه کاری در حوزه‌های تدوین استانداردهای بین‌المللی " کیفیت آب" و " مدیریت منابع انسانی" به ایران واگذار شد.
فریده سروری، رئیس اداره هماهنگی امور تدوین اداره‌کل استاندارد استان تهران در تشریح جزئیات این خبر گفت: گروه کاری ISO/TC147/SC6/WG15 با عنوان " نمونه‌برداری از میزان دی اکسید کربن اقیانوسی در آب دریا" با مسؤولیت علی مهدی‌نیا از پژوهشگاه اقیانوس‌شناسی و علوم جوی با تایید اکثریت اعضای کمیته فنی تشکیل شد؛ این مسؤولیت پیش از این به عهده کشور آلمان بود.
وی ادامه داد: همچنین مسؤولیت گروه کاری ISO/TC260/WG12 با عنوان " جبران خدمات " در کمیته فنی مدیریت منابع انسانی را ندا محمد اسماعیلی از اعضای هیات علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بعهده گرفت.
لازم به ذکر است، این دو گروه کاری جدید، پیرو تصویب دو پیشنهاد تدوین استانداردهای بین‌المللی ارایه‌شده از سوی این اداره‌کل تشکیل گردید.
 

نسخه قابل چاپ
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.