سه‌شنبه 19 فروردين 1399   23:41:14
آخرين ويرايش سایتآخرين ويرايش سایت
سه‌شنبه 19 فروردين 1399 17:47:43
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/1/18 دوشنبه
نازل های ٣١٧ جایگاه سوخت استان تهران زیر ذره بین استاندارد
محمودرضا طاهری با اشاره بر صحت عملكرد بیش از ٩٩/٥ درصد نازل های سوخت آزمون شده در استان تهران كه در سال گذشته، توسط بازرسان استاندارد، مورد بازرسی و آزمون قرار گرفتند، گفت: نظارت بر ٣١٧ جایگاه سوخت فعال در استان بطور مستمر ادامه دارد.

محمودرضا طاهری با اشاره بر صحت عملكرد بیش از ٩٩/٥ درصد نازل های سوخت آزمون شده در استان تهران كه در سال گذشته، توسط بازرسان استاندارد، مورد بازرسی و آزمون قرار گرفتند، گفت: نظارت  بر ٣١٧ جایگاه سوخت فعال در استان بطور مستمر ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره كل استاندارد استان تهران، بازرسان استاندارد در سال گذشته، حدود ٢٠ هزار مورد آزمون از نازل های سوخت در كلیه جایگاه های سوخت فعال در استان انجام دادند، كه بر اساس گزارشات، تنها كمتر از نیم درصد این نازل ها با استاندارد ملی منطبق نبودند.

وی با اشاره بر اینكه طبق ضوابط اجرایی و مقررات اوزان و مقیاس و وسایل سنجش و نیز هماهنگی بعمل آمده با شرکت پخش و پالایش فرآورده های نفتی استان تهران ، هر نازل حداقل چهار مرتبه در سال توسط بازرسان استاندارد، بازرسی و آزمون می شوند، افزود: چنانچه صحت عملكرد آنها تایید نشود، برای رفع نقص به شركت پخش و پالایش فراورده های نفتی معرفی می گردند . 

فايل هاي مربوطه :
VID-20200320-WA0001.mp413.04 MB

نسخه قابل چاپ
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.